O Cloud Digital

Rozwijając się zyskujemy zaufanie klientów od 2014 roku

Cloud Digital to firma tworzona przez wysoko wykwalifikowanych i kierunkowo kształconych specjalistów, z szeroko pojętej branży poligraficznej, druku konwencjonalnego oraz cyfrowego. Obsługujemy Klienta związanego z drukiem biurowym, transakcyjnym, produkcyjnym wielkoformatowym, jak również Klientów z branży CAD/GIS.

Oferujemy części zamienne, drukarki biurowe, plotery tnące, plotery drukujące, kalandry, oprogramowanie, materiały do druku w roli, a także tusze i tonery. Obsługujemy zarówno jednostki budżetowe polskie, jak np. Instytut Badań Jądrowych w Świerku, przedsiębiorstwa prywatne, agencje kreatywne, drukarnie, producentów odzieży i reklamy, hipermarkety, a także największe biura projektowe w Polsce i Europie.

Jako jedna z nielicznych firm na rynku potrafimy prawidłowo standaryzować druk, zgodnie z normami ISO.

Świadczymy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny maszyn drukujących, dostarczamy materiały eksploatacyjne.

Nasza misja

Nasza misja i wartości

Naszym celem jest wsparcie techniczne, merytoryczne oraz dostarczanie nowych rozwiązań oraz technologii przedsiębiorstwom z branży poligraficznej.

Zaufanie

Tysiące rzetelnie obsłużonych firm buduje zaufanie wśród obecnych klientów. Dziękujemy za pozytywne opinie na temat naszej pracy.

Praca grupowa

Dzięki naszemu wysoce wyspecjalizowanemu zespołowi jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Rozwój

Od 2014 roku prężnie rozwijamy się stawiając na nowoczesne technologie oraz wyspecjalizowane szkolenia dla naszego zespołu, co przekłada się na profesjonalizm w działaniu i obsługiwaniu naszych klienów.

Zacznij z nami współpracę już dziś.

Jesteśmy po to aby pomóc Państwu w doborze najlepszego rozwiązania do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

Sklep Internetowy
Sprawdź również nasz sklep internetowy